Jayanti

V roce 2005 jsem začala navštěvovat kurzy orientálního tance Lenky Ondruchové (Farídah) v Hranicích na Moravě. Po účasti v prvním ročníku Miss Orient 2005 jsem dojížděla na kurz a soukromé lekce ke Kathreen Derouet a poté Lenky Svobodové do Brna. Od roku 2009 se vzdělávám na seminářích u tuzemských i zahraničních lektorů (Badriyah, Eglal, Kathreen Derouet, Sheyla, Vendulka Uhýrková / Mercedes Nieto, Yalia, Yousry Sharif, Katalin Schäfer, Orit Maftsir, Delanna, Elis Pinheiro, Virginia Mendez, Jillina Carlano, Marta Korzun, Dariya Mitskevich). Jsem bývalou členkou taneční skupiny Abanico a také bývalou členkou profesionální taneční skupiny Al fayyum dancers pod vedením lektorky a sólové tanečnice Sheyly, díky které jsem se začala více zajímat o klasický egyptský styl, egyptský folklór a také o Bollywood (filmový indický tanec). Dále jsem měla možnost díky členství ve skupině vystupovat i soutěžit na mezinárodních akcích v České republice i v zahraničí. V roce 2014 jsem se podílela na vystoupení v Londýně ve skupině Kazafy Troupe s dalšími významnými českými tanečnicemi. Od roku 2015 jsem součástí taneční skupiny Shaheen, se kterou vystupujeme na firemním večírcích, plesech a různých dalších veřejných akcích. Také se nám podařilo obhájit prvenství na mezinárodním festivalu Let´s dance v Praze v kategorii Fusion Bellydance.

Moje motto:

“Tanec je mou velkou vášní. Díky němu mohu vyjádřit vše, co se ve mně odehrává…“

Získaná ocenění:

2005 – Miss sympatie, Miss Orient 2005, Brno
2012 – 2. místo Liptov Orient Festival v kategorii klasický orientální tanec (semiprofi)
2013 – 3rd Runner Up v kategorii klasický orientální tanec, Bellydancer of the Universe (California, US)

Od roku 2015 jsem členkou tanečně divadelní produkce Bellydance Evolution vedené profesionálním týmem Jilliny Carlano, z USA, LA. Absolvovala jsem turné po Evropě a Číně s projektem “Alice in Wonderland”. V letošním roce 2019 jsem vyhrála konkurz na hlavní roli “Scarecrow” v nové show “The Wonderful Wizard of Oz” , účastnila jsem se vzdělávacího programu BDExperience s odborným coachingem přímo v Los Angeles.
Již dvakrát od roku 2018 jsem navštívila pestrobarevnou Indii, kde čerpám taneční inspiraci a nasávám spiritualitu a novou filozofii života. Měla jsem možnost sólově vystupovat na svatbách, oslavách a dalších veřejných kulturních akcích.

Jak vedu lekce

Taneční lekce orientálních tanců vedu přirozeně od zahřátí, rozcvičení, protancování jednotlivých prvků seskládaných do kombinací, následuje upevnění získaných pohybových prvků, hudební interpretace a improvizace vedená k závěrečnému protažení a relaxaci.
Lekce cvičení jsou vedeny střídáním rychlejších pohybů pro zrychlení metabolismu s následným posilováním velkých svalových skupin. Opět se zakončuje relaxačními technikami.
Lekce pro zvýšení flexibility obsahují prvky baletu, moderního tance a také jógy. Hodina je koncipována podle individuálních potřeb každé z účastnic.

Lekce Jemné Hatha jógy SIMILIRIS vedu podle seriálu asán vytvořených Prof. Predragem K. Nikicem, Ph.D., zakladatelem Yoga Federation of Europe.

Pravidelné lekce:

Pondělí / Monday :

18:00-19:15 Indian Tribal Fusion Bellydance pro středně pokročilé / for semi-advanced , studio NAPLNO

Úterý / Tuesday :

17:00-18:00 Bellydance pro začátečníky / for begginers, studio NAPLNO

Středa / Wednesday :

10:00-11:00 Jóga pro maminky s dětmi pro začátečnice a mírně pokročilé v Horních Počernicích, KS Domeček

Čtvrtek / Thursday :

10:30-11:30 Jóga pro rodiče s dětmi v Třeboradicích, Yoga 108.

11:45-12:45 Bellydance pro začátečníky a mírně pokročilé / for begginers, v Třeboradicích, Yoga 108.

19:35-20:35 JEMNÁ HATHA JÓGA pro začátečníky a mírně pokročilé, studio NAPLNO

 

Dále nabízím soukromé lekce individuální či ve skupinách podle vašich požadavků a potřeb. Ráda pro vás vytvořím tanečně jógový prodloužený víkend či jednorázový workshop podle mých předchozích zkušeností či podle vámi zvolené tematiky.

Novinky e-mailem

Studio NAPLNO

Jayanti´s Institute s.r.o.

Štěpánská 45
Praha 1

Tel: 608 484 063
info@studionaplno.com

IČ: 18029655