Lenka Adámková

Ahoj, jsem Lenka a našla jsem své srdce v orientálním tanci a jeho předávání ostatním ženám. Je to pro mě způsob, jak vést ženy zpět ke své podstatě – k propojení se svým tělem, ke sdílení s ostatními ženami, k uvolněnosti, hravosti a radosti. Kurzy jsou pro mě vždy s osobním přesahem, protože skrze tanec poznáváme i život a samy sebe. Ráda vám budu průvodkyní na této cestě.
Na lekcích panuje příjemná, ale soustředěná atmosféra a vy budete odcházet motivované a dobře naladěné. Pokud máte chuť se zlepšovat, jste u mě správně.
V současné době nabízím kurzy dvou různých stylů:
  • FatChanceBellyDance®Style – pro ty, co láká alternativnější pojetí orientálního tance (více zde)
  • Salimpour formát – pro ty, co chtějí ucelený systém vzdělávání v orientálním tanci (Nejnovější povídání ve videu zde
Najdete mě také na mých osobních stránkách www.lenkabellydance.cz

Soukromé lekce individuální či ve skupině po předchozí domluvě

FCBD® Styl – mírně pokročilé

Více o stylu najdete zde
Úroveň: pouze pro tanečnice, které mají odchozený základní kurz nebo po předchozí domluvě s lektorkou. Není možná náhrada lekcí z jiných kurzů.
Obsahem kurzu je výuka skupinového improvizačního tance dříve nazývaného jako American Tribal Style®. Nyní má formát název dle skupiny, která ho založila a vyvinula – Fat Chance Bellydance®. Budeme dále pilovat prvky první úrovně a postupně začneme zařazovat i ty pokročilejší. Naučíme se také jak zajímavě pracovat s formací a co to je chorus. Zájemkyně se mohou na závěr kurzu také připravit na vystoupení.

Soukromé lekce individuální či ve skupině po předchozí domluvě

Jamila Salimpour formát s činelkami

Salimpour formát nabízí systematický a akademický přístup k orientálnímu tanci v praktické i teoretické rovině. Na lekcích můžete očekávat důkladnou rozcvičku, vysvětlení specifické techniky a také postupné zasvěcení do jednotné terminologie. Naučíte se pečlivě izolovat prvky a vše vrstvit do pohybu. A v čem je technika specifická? Především v přesné práci svalů. Salimpour formát vede k rozvoji individuality každé studentky a její nezávislosti na lektorce. Jamila stylizace pak specificky rozvíjí improvizaci a expresivitu v tanci.

Novinky e-mailem

Studio NAPLNO

Jayanti´s Institute s.r.o.

Štěpánská 45
Praha 1

Tel: 608 484 063
info@studionaplno.com

IČ: 18029655