Den pro bohyně by už podle názvu měl přinášet nirvánu vašemu tělu i duši.

A tak to také bude. Ráno v 9.00 vás přivítá Helena Neumannová, zakladatelka Levandulového údolí při skvělém BIO čaji a povídání o bylinkách i prostoru pro vaše zdraví, trápení, otázky a odpovědi. Zjistíte, co můžete udělat bez chemie, pilulek a vedlejších účinků pro lepší nervové pochody, dýchací a trávící systém, vaše problémy a samozřejmě i lepší dny bez vyčerpání, stresu a nespavosti.

Následuje terapie tancem, jogou i meditací s certifikovanou lektorkou Janbou Bagarovou. Věděly jste, že lze tělo, mysl i dši ozdravovat uvolněným tancemn, hudbou i poihybem v přírodě, který v Levandulovém údolí zažijete?

Po skvělém zdravém obědě z místních surovin se projdete Levandulovým údolí a odpočinete si při 1h aromaterapii v našem Domečku s aromaterapií. Jen vy, knížky o hledání smyslu života, moderní cesty ke zdraví a aromaterapie s BIO Levandulovým nápojem dle vašeho výběru. Náš BIO esenciální olej z Levandule Chodouňské je nesrovnatelně léčivější než většina olejíčků určených k aromaterapii v aromalampě. Z čisté přírody lisujeme za studena BIO Levanduli Chodouňskou s čistými přírodními oleji tak, aby abychom jej mohli aplikovat přímo na Vaše tepny na rukou a spánky. Olej nejen zklidní ale také zrychlí hojení a regeneraci těla, harmonizuje tělo, mysl a duši a také snižuje horečky a křeče.

Závěrem si po obědě zahrajete stezku všemi smysly nebo vyrovíte vlastní klobouk na cesty a výlety a také focení v Levandulovém údolí. Budete se cítit božsky na těle, mysli i duši.

Se všemi ženami, které prošly velký kus cesty ke zdraví budete mít možnost hledat to své. Ptát se, vypovídat se, porovnat zkušenosti a příběhy z celého světa.

https://www.levanduloveudoli.cz/zazitky/den-pro-bohyne/

Při lekci orientálního tance s Janou Bagarovou nejen rozproudíte tělo v rytmu arabských tanců, ale nabijete se její životní energií a sluncem, které nosí v srdci. Jana procestovala Indii, Ameriku, Asii ale nakonec se jí stýskalo po domovské krajině a její vůni. Protože vůni, čistou přírodu, zdraví a energii našla u nás v Levandulovém údolí, už jsme zůstali navždy spojeni. Zažijte bellydance se skutečnou certifikovanou lektorkou od hollywoodské producentské společnosti a budete mít pocit, že můžete lámat skály.

https://www.levanduloveudoli.cz/zazitky/belly-dance-workshop-s-janou-bagarovou/