Den pro bohyně by už podle názvu měl přinášet nirvánu vašemu tělu i duši.

A tak to také bude. Ráno v 9.00 vás přivítá Helena Neumannová, zakladatelka Levandulového údolí při skvělém BIO čaji a povídání o bylinkách i prostoru pro vaše zdraví, trápení, otázky a odpovědi. Zjistíte, co můžete udělat bez chemie, pilulek a vedlejších účinků pro lepší nervové pochody, dýchací a trávící systém, vaše problémy a samozřejmě i lepší dny bez vyčerpání, stresu a nespavosti.

Následuje terapie tancem, jogou i meditací s certifikovanou lektorkou Janbou Bagarovou. Věděly jste, že lze tělo, mysl i dši ozdravovat uvolněným tancemn, hudbou i poihybem v přírodě, který v Levandulovém údolí zažijete?

Po skvělém zdravém obědě z místních surovin se projdete Levandulovým údolí a odpočinete si při 1h aromaterapii v našem Domečku s aromaterapií. Jen vy, knížky o hledání smyslu života, moderní cesty ke zdraví a aromaterapie s BIO Levandulovým nápojem dle vašeho výběru. Náš BIO esenciální olej z Levandule Chodouňské je nesrovnatelně léčivější než většina olejíčků určených k aromaterapii v aromalampě. Z čisté přírody lisujeme za studena BIO Levanduli Chodouňskou s čistými přírodními oleji tak, aby abychom jej mohli aplikovat přímo na Vaše tepny na rukou a spánky. Olej nejen zklidní ale také zrychlí hojení a regeneraci těla, harmonizuje tělo, mysl a duši a také snižuje horečky a křeče.

Závěrem si po obědě zahrajete stezku všemi smysly nebo vyrovíte vlastní klobouk na cesty a výlety a také focení v Levandulovém údolí. Budete se cítit božsky na těle, mysli i duši.

Se všemi ženami, které prošly velký kus cesty ke zdraví budete mít možnost hledat to své. Ptát se, vypovídat se, porovnat zkušenosti a příběhy z celého světa.

https://www.levanduloveudoli.cz/zazitky/den-pro-bohyne/

Při lekci orientálního tance s Janou Bagarovou nejen rozproudíte tělo v rytmu arabských tanců, ale nabijete se její životní energií a sluncem, které nosí v srdci. Jana procestovala Indii, Ameriku, Asii ale nakonec se jí stýskalo po domovské krajině a její vůni. Protože vůni, čistou přírodu, zdraví a energii našla u nás v Levandulovém údolí, už jsme zůstali navždy spojeni. Zažijte bellydance se skutečnou certifikovanou lektorkou od hollywoodské producentské společnosti a budete mít pocit, že můžete lámat skály.

https://www.levanduloveudoli.cz/zazitky/belly-dance-workshop-s-janou-bagarovou/

………………………………………………….

BODY-MIND MOVEMENT

Mehana Gift program presented an overview of the activities of the Mehana Institute.

This introductory program took place on November 23-29, 2022 in a beautiful cozy venue Anglicka sezona in Hobsovice, Czech Republic. The new date will be 23.-29.8.2023.

Every day started at 7 AM with Kristina’s class in yoga, qi gong, physiotherapy and breathing exercises.

Physiotherapist Petr Bitnar taught how to use one’s own hands, inspect the body, make a diagnostic and release different musculoskeletal and visceral ailments with the human touch and other physiotherapeutic techniques.

Jana Jayanti, a multi-talented dancer, introduced the group in Moravian, Indian and Egyptian folklore and proceeded later with her classes in oriental dance.

She was followed martial artist Tom Hora who has installed a concentrated and peaceful atmosphere with his precise Qi Gong lesson.

Classes with Filip Burget, a trauma-surgeon, were focused on prevention of a skeletal injury and on different non-invasive methods for quick recovery. He explained acupressure points for first aid and instructed the group in different basic musculoskeletal maneuvers.

At the end of Filip’s session the participants could experiment several apneic breathing techniques suited for free-divers.

Long-distance ocean swimmer Abhejali Bernardova joined the group and captured everybody with her motivation talk. This was followed by meditation exercises for focusing and calming the mind.

Afterwards, in midst of the sunny and chilly day, all participants had an opportunity to experiment their determination in an outdoor natural pool.

Despite a thin ice layer on surface, most of the group enjoyed an invigorating bath.

In the afternoon, dancer Jana ignited the inner fire with her Latino dance class.

It was the moment to find a common line, which connects all the experienced body-mind techniques.

Dance classes were dedicated to the modern dance and improvisation.

In the afternoon, two participants shared their teachings: Michaela led a physio-dance movement class and Ivana gave another interesting acupressure workshop.

Kristina concluded every day’s program with her calm, relaxing and stretching yin yoga exercise immersed in pleasant music and scent of her essential oil blends.

More info: www.mehanainstitute.com