Yaana

Orientálnímu tanci se věnuji od roku 2008. Do tohoto tanečního stylu jsem se zamilovala s prvním tónem hudby a první vlnkou zápěstí. Ve svých začátcích jsem se vzdělávala na pravidelných kurzech Soni Machové v Kladně a později jsem dojížděla do Prahy k tanečnici Eglal. Vzdělání si zpestřuji od začátku seminářích českých i zahraničních lektorů (Kathreen Derouet, Shereen, Warda, Sharka, Mona, Kalatin Shäfer, Osama Mimi Farag, Louchia, Jillina, Kaeshi Chai, Hind Taufiq…). V letech 2011 až 2015 jsem navštěvovala kurzy španělského flamenca s Lolou Karpenko.

Byla jsem členkou několika tanečních skupin a v roce 2013 jsem spolu s tanečnicí Laviou založila skupinu Lavyaana, kde tančím dodnes.

Od roku 2014 do roku 2020 jsem působila jako lektroka v tanečním studiu Pure. Mou specialitou je výuka orientálního flamenca, kde se propojuje ladný orientální tanec s divokostí flamenca, a fantasy tanec s rekvizitami, jako jsou hedvábné vějíře, závoj, křídla isis, voi poi, hedvábné prapory a další. Mám ovšem velmi blízko i ke tradičním stylům orientálního tance a mé nejoblíbenější je beledy, drum solo či shaabi.

Při sólových tancích nejraději improvizuji a před divadelním pódiem dám přednost vystoupení mezi lidmi, kde mohu komunikovat s diváky.

Ve svých lekcích kladu důraz na správné zvládnutí techniky základních prvků, ale na odlišnost stylu každé tanečnice. Těší mne, když kurzistky tanec baví a nebojí se do něj dát své srdce. Každý máme jiné tělo a proto nikdy nebudeme vypadat při tanci stejně – a to je to nejkrásnější na orientálním tanci i flamencu.

Těším se na vás na svých lekcích!

Úterý / Tuesday / 19:15-20:30

Orientální flamenco

Milé dámy, slečny,
rády byste okusily v tanci něco nového či milujete flamenco a potřebujete opět nasát temperamentu a španělsko-arabské atmosféry?
Naše lektorka Jana Yaana Veselá si pro vás nachystala minikurz 7 úterních lekcí po sobě následujících týdnů od 6.2.-26.3. (vyjma týdne 27.2.2024) ve stylu orientálního flamenca. V tomto stylu je Yaana naprosto úžasná, doporučujeme se podívat na video v diskuzi vytvořené události na fb. Cena celého minikurzu je 1750,- kč a při návštěvě jednotlivé lekce je cena 300,- kč.
Co můžete očekávat?
Kurz bude zaměřen na techniku jednotlivých prvků, které budou navazovat na kombinace.
Kurz je vhodný pro mírně a středně pokročilé tanečnice. Během lekce se krásně přenesete na pohodovou vlnu, načerpáte pozitivní energii a naučíte se novou techniku tanečního stylu. Na závěr vás čeká i příjemné protažení.
Jak se lze přihlásit?
Registraci můžete udělat přes web studia Naplno (www.studionaplno.com), nebo nám napište na info@studionaplno.com či zavolejte na +420608484063, kde vás nasměřujeme dál.
Těšíme se na vás.
Yaana a tým studia Naplno

 

 

 

Novinky e-mailem

Studio NAPLNO

Jayanti´s Institute s.r.o.

Štěpánská 45
Praha 1

Tel: 608 484 063
info@studionaplno.com

IČ: 18029655