Satine

Orientální tanec mě od první chvíle naprosto uchvátil a jsem moc šťastná, že je už několik let neodmyslitelnou součástí každého příjemného dne v mém životě. Už jako malá jsem ráda tancovala, vymýšlela si různé taneční sestavy a představovala jsem si, že třeba někdy budu dobývat svět v nějaké slavné taneční skupině. Tyhle sny se sice rozplynuly (stejně jako sláva Janet Jackson, na jejíž písničky jsem tehdy poskakovala 😊), ale láska k tanci mi zůstala. Od dětství jsem se věnovala sportovní gymnastice, díky níž jsem získala dobrou pohybovou průpravu. A i tady byla vždy moje nejoblíbenější disciplína prostná, protože byla z části taneční.

 O nějakých deset let později, v roce 2003, jsem začala navštěvovat kurzy v Brně ve Studiu Orientálního Tance Maya a ihned jsem pochopila, že právě tento druh pohybu dokáže člověka vždy nabít pozitivní energií a skvělou náladou. I proto jsem mu plně propadla a časem začala vystupovat a následně i učit. V letech 2006 – 2009 jsem se zapojila do tanečního souboru Layly Abdel a měla možnost podílet se na orientální show „Pouštní růže“. V roce 2010 jsem se přestěhovala do Prahy a začala jsem navštěvovat kurzy Eglal. Její přístup k tanci mě moc inspiroval a motivoval, a proto jsem velice ráda, že jsem po několik let mohla vyučovat kurzy v jejím tanečním studiu. V průběhu svého tanečního vývoje jsem měla možnost se učit od mnoha skvělých českých i zahraničních lektorů, v čemž stále pokračuji, protože si myslím, že je důležité se neustále vzdělávat. Kromě sólových vystoupení také ráda vystupuji ve skupině, líbí se mi energie, která při práci a trénincích tanečních skupin vzniká, a momentálně jsem členkou skupin Yalla Raqs, Orient Dream a Kazafy Troupe ČR.

 V rámci absolvovaných tanečních soutěží se mi podařilo získat několik ocenění:

– Drumsolistka roku na Aiwa! festivalu v Českých Budějovicích 2012
– Královna Raks Sharki na pražském festivalu Orient Connection 2012
– Hvězda orientu 2016 – 1. místo v kategorii FUSION, 3. místo v kategorii PROFI
– Queen of Baladi na brněnském festivalu Tales of Sahara 2018

Dále jsem se stala součástí Bellydance Evolution teamu vedeného profesionální tanečnicí a choreografkou Jillinou Carlano, z USA, LA. Učinkovala jsem v produkcích „Dark Side of The Crown a „Fantasm 1001 Nights“, což byla úžasná a cenná zkušenost, které si velmi vážím.
Moje životní motto: “Life isn’t about waiting for the storm to pass. It’s about learning how to dance in the rain.” Vivian Greene

Classes

Raqs Sharqi Bellydance style

for semi-advanced

                                               Tuesday 18:05-19:20

KURZY

Klasický orientální tanec pro středně pokročilé

                                              Úterý 18:05 – 19:20

Novinky e-mailem

Studio NAPLNO

Jayanti´s Institute s.r.o.

Štěpánská 45
Praha 1

Tel: 608 484 063
info@studionaplno.com

IČ: 18029655